Koncerty świąteczne SKOWRONKÓW na stałe wpisały się w kalendarz muzyczny Poznania i Wielkopolski. Cieszą się ogromnym powodzeniem wśród publiczności. Od kilku lat SKOWRONKI śpiewają już nie jeden, lecz dwa koncerty, tak, by wszyscy chętni mogli być na nim obecni. Właśnie rozpoczęła się sprzedaż biletów. Koncerty odbędą się w Sali Wielkiej Centrum Kultury ZAMEK w::
sobotę 14 grudnia 2019r. g. 18 BILETY
niedzielę 15 grudnia 2019 r. g. 17 BILETY

Chór Dziewczęcy SKOWRONKI opowie o Bożym Narodzeniu.
Będzie to opowieść wyjątkowa, okraszona anielskimi głosami dziewcząt z wszystkich grup wiekowych. Obok SKOWRONKÓW i ich znakomitych solistek, wystąpią bowiem średnie – SKOWRONECZKI i MAŁE SKOWRONKI. W programie koncertu znajdą się polskie kolędy i pastorałki w ujmujących aranżacjach młodych polskich kompozytorów, a także pieśni bożonarodzeniowe innych narodów.
Urok dziewcząt i perfekcja wykonania będą dodatkową niezaprzeczalną wartością, która nie pozostawi obojętnym żadnego ze słuchaczy. SKOWRONKI zapewnią moc wzruszeń i powrót do jakże miłych wszystkim lat dzieciństwa, kiedy to zapach drzewka i dźwięk kolęd były synonimem szczęścia.

Chóry poprowadzą Julia Łynsza i Alicja Szeluga.
Na fortepianie zagra Czesław Łynsza, a na instrumentach perkusyjnych Beata Polak.
Przygotowanie wokalne: Marzena Michałowska

Serdecznie zapraszamy!