Grand Prix Polskiej Chóralistyki im. Stefana Stuligrosza to nowy, wyjątkowy konkurs – wydarzenie inne niż wszystkie istniejące dotąd w Polsce konkursy chóralne.

Ideą tego muzycznego święta jest konfrontacja zwycięzców sześciu najstarszych i uznanych polskich konkursów chóralnych, którzy następnie staną do szlachetnej rywalizacji, konkurując w stolicy Wielkopolski o zwycięstwo w tym swoistym „konkursie konkursów”. Wydarzenie, odbywające się w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2018 roku, dopełnią warsztaty prowadzone przez dyrygentów i specjalistów w zakresie emisji głosu, a także koncerty zaproszonych chórów w różnych częściach miasta.

Z wielką przyjemnością informujemy, że wśród uczestników Konkursu są również SKOWRONKI. 🙂
Serdecznie zapraszamy na koncerty konkursowe. Obowiązują darmowe wejściówki, które należy wcześniej zarezerwować.

Przesłuchania konkursowe odbędą się w niedzielę, 2 grudnia w g. 12.00 – 15.00, natomiast ogłoszenie wyników i koncert laureatów zaplanowany jest tego samego dnia o g. 18.

Bezpłatne wejściówki dla mieszkańców Poznania: do odbioru od 12 listopada 2018 r. od godz. 12.00 w Centrum Informacji Miejskiej (CIM) przy ul. Ratajczaka 44, w liczbie maksymalnie 2. na osobę.

Drodzy Fani, Rodzice SKOWRONKÓW, prosimy o wsparcie i dopingowanie nas. Przyjdźcie na przesłuchania konkursowe!
Nie przegapcie terminu odbioru wejściówek, aula NOVA pomieści tylko 400 osób, a chętnych jest bardzo wielu.

Więcej o Konkursie znajdziecie w linku.

Pełen harmonogram wydarzeń: www.grand.prix.stuligrosz.pl